KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16926025
nr 1692 6025
Per Lindroth
(1878-1933), Sverige
Skärgård. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Per Lindroth, svensk bildkonstnär född 1878, död 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:05:11
100 kr
150 kr